personal

Tack till barnen på Rosengårds fritidshem som tecknade av oss. Vi behöver ju ingen kamera längre!

Ann-Marie Erixon

Projektledare
040-211 211   0734-486202

ann-marie@drommarnashus.se

Jafer Taoun

Konstnär och konstpedagog

040-211 211
jafer@drommarnashus.se

Kristian Almqvist
Pedagogiskt ansvarig, projektledare, dramapedagog och teambuildare
040-211 211    0708-373751
kristian@drommarnashus.se

Lotta Lundgren

Verksamhetsledare och vd

040-211 211   0708-19 02 54
lotta@drommarnashus.se

Luz Rivas
Kulturpedagog
040-211 211   0707-822186
luz@drommarnashus.se

Peter Hartman

Media & kommunikation

0763-681342
peter@drommarnashus.se

Lone Lindström

Ekonomiansvarig, vice vd.
040-211 211   0704-414107

lone@drommarnashus.se

Andra medarbetare

Christina Larsen – Inköp Lokalvård
Maria Andersson - Arkobatikped.
Sarah Jane Houlihan - Dansped.
Kana Okabe - Danspedagog
Fortunata Kolompar - Hjälpledare teater
Anna Braag - Konstpedagog
Oscar Steen - Filmpedagog


Filmprojektet HörMig! hösten -22
Stephanie Madsen - kostymör
Elisabeth Jeansson - scenograf
Björn Wahlström -filmfoto&redigering
Henriette Berndsen - scripta mm
Fabian Svensson - ljus
Luz Rivas - dramaped, admin/service