personal

Tack till barnen på Rosengårds fritidshem som tecknade av oss. Vi behöver ju ingen kamera längre!

Ann-Marie Erixon

Projektkoordinator
040-311594   0734-486202

ann-marie@drommarnashus.se

Jafer Taoun

Konstnär och konstpedagog

040-31 15 95
jafer@drommarnashus.se

Kathy Hansen-Palm
Husfru, Receptionist
040-31 15 80
​​​​​​​reception@drommarnashus.se​​​​​​​

Kristian Almqvist
Pedagogiskt ansvarig, projektledare, dramapedagog och teambuildare
040-311584
kristian@drommarnashus.se

Lotta Lundgren

Verksamhetsledare och vd

040-31 15 81   0708-19 02 54
lotta@drommarnashus.se

Liza Fry

Konstnärlig ledare, regissör och teaterpedagog

040-311586   0732-014637
liza@drommarnashus.se

Luz Rivas
Pedagog

luz@drommarnashus.se​​​​​​​
 

Lone Lindström

Ekonomiansvarig, vice vd.
040-311582   0704-414107

lone@drommarnashus.se

Peter Hartman

Dokumentatör, filmpedagog.

IT/teknik 0763-681342
peter@drommarnashus.se